FAQ

1. Z czego wykonane są pokrowce na meble?

W naszym przekonaniu pokrowce na meble muszą być przede wszystkim trwałe, łatwe do czyszczenia, wygodne i efektowne, dlatego stawiamy na najwyższej jakości materiały. Nasze doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować materiały, które doskonale sprawdzają się w swojej roli. Są to między innymi: niezwykle odporny i przyjemny w dotyku sztruks tapicerski, materiał velvet super soft i inne charakteryzujące się elastycznością, trwałością i odpowiednią gramaturą. Jeżeli zależy Ci na konkretnym materiale, zawsze możesz skontaktować się z nami, a z pewnością doradzimy i wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie.

2. Czy pokrowce na meble są dostępne „od ręki”?

Niektóre pokrowce dostępne są od ręki, np. pokrowce na pufy, pokrowce na poduszki czy krzesła. Inne pokrowce, szczególnie pokrowce na sofy i kanapy są najczęściej szyte na zamówienie pod indywidualne wymiary wskazane przez klienta, aby zapewnić maksymalne dopasowanie produktu do mebla. Na naszej stronie internetowej produkty dostępne od ręki znajdziesz z podaną ceną i dostępnością, a te szyte na miarę „oznaczone są jako produkt na zamówienie”.

3. Jaki jest czas oczekiwania na pokrowiec szyty na miarę?

Czas oczekiwania na pokrowiec szyty na indywidualne zamówienie wynosi od 7-14 dni roboczych w zależności od ilości zleceń i poziomu skomplikowania zlecenia. Każdorazowo po złożeniu takiego zamówienia informujemy o czasie oczekiwania na wysyłkę. Jeżeli zamówienie jest pilne, prosimy zaznaczyć taką informację w wiadomości mailowej, a z pewnością weźmiemy to pod uwagę podczas przygotowywania kolejki zamówień.

4. Czy istnieje możliwość zwrotu zakupionego pokrowca?

Na pokrowce na meble dostępne od ręki, czyli pokrowce na pufy, pokrowce na poduszki czy krzesła, które nie wymagają dostosowania pod konkretne wymiary, jest standardowy 14-dniowy okres zwrotu przesyłki. Ważne, aby przesyłka nie nosiła śladów użytkowania i posiadała oryginalne ometkowanie, a także opakowanie. Produkty szyte na zamówienie nie podlegają zwrotowi z tytułu ich personalizacji pod zamówienie klienta.

5. Szukam pokrowca na kanapę w konkretnym kolorze, czy mogę zamówić u Państwa?

Jeżeli znalazłeś w naszej ofercie produkt, który Ci odpowiada lub którego potrzebujesz, ale nie widzisz pożądanego koloru, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Posiadamy duży wybór materiałów o różnej fakturze i kolorystyce i z pewnością uda nam się dopasować kolor do Twojego zamówienia. Możesz również przesłać zdjęcie, którym mamy się inspirować, wybierając kolor materiału. Zawsze służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie zamówienia.

6. Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście. Jeżeli potrzebujesz faktury VAT na swoje zamówienie, zaznacz to wyraźnie w wiadomości podczas zakupu i podaj dokładne dane do faktury. Fakturę dołączymy do zamówienia lub wyślemy mailowo – w zależności od potrzeby. Aby łatwiej zarządzać swoimi danymi i swoim zamówieniem, również w kwestii faktur, zapraszamy do założenia konta na naszej stronie internetowej.

7. Czy pokrowce na meble nadają się również na zewnątrz?

Tak. Pokrowce na meble są odporne na promienie słoneczne i trwałe, ale należy pamiętać, że nie wszystkie materiały są wystarczająco wodoodporne, dlatego zalecamy nie korzystać z pokrowców w dni deszczowe lub podczas niskich temperatur czy wysokiej wilgotności. To przede wszystkim pokrowce na meble do wnętrz i posiadają odpowiednie parametry, aby spełniały swoją rolę w pomieszczeniach.

8. Czy pokrowce na poduszki pasują do pokrowca na sofę?

W naszej ofercie możesz zamówić zarówno pokrowce na poduszki, jak i pokrowiec na sofę. Jeżeli nie znajdujesz pasujących do siebie kolorystycznie lub strukturą pokrowców możesz napisać do nas i podkreślić swoje oczekiwania. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, więc bez problemu możemy stworzyć efektowny komplet. Możesz również wybrać coś z dostępnych „od ręki” wzorów, aby nie czekać na realizację zamówienia indywidualnego.

9. Czy pokrowce na krzesła są łatwe do czyszczenia?

Tak. To jeden z naszych priorytetów. Materiały, z których szyjemy pokrowce, są przetestowane i wyselekcjonowane w taki sposób, aby były praktyczne i funkcjonalne. Jeżeli się zabrudzą, wystarczy zdjąć je z mebla i uprać w pralce według zaleceń umieszczonych na pokrowcu. Miejscowe zabrudzenia łatwo wyczyścisz ściereczką z wodą i odrobiną delikatnego mydła.

10. Czy aby kupić pokrowiec muszę założyć konto na stronie?

Nie ma takiego obowiązku. Możesz dokonać zamówienia poprzez stronę lub telefonicznie, dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. Zalecamy jednak utworzenie konta, które pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać swoimi zamówieniami, danymi oraz być na bieżąco z ofertą naszych produktów.

11. Gdzie mogę kupić pokrowce na meble Dream House?

Pokrowce na meble dostępne są na naszej stronie internetowej, a także na allegro.pl użytkownik drh7. Możesz również śledzić nasze media społecznościowe i kontaktować się z nami w celu złożenia zamówienia w dowolny sposób. Staramy się na wszystkie wiadomości odpowiadać jak najszybciej.

Dane do kontaktu:
Adres e-mail: sklep@dream7house.com
Telefon: 795-138-866