Elastyczne pokrowce na sofy

 • Pokrowiec na siedzisko kanapy sofy narożnika indywidualne zamówienie

  Pokrowiec na siedzisko kanapy sofy narożnika indywidualne zamówienie

  8,85
 • Pokrowiec narzuta ochrona na siedzisko kanapy narożnika sofy

  Pokrowiec narzuta ochrona na siedzisko kanapy narożnika sofy

  124,50
 • Pokrowiec narzuta ochrona na siedzisko sofy narożnika kanapy

  Pokrowiec narzuta ochrona na siedzisko sofy narożnika kanapy

  141,00

Elastyczne pokrowce na sofy to szybki sposób na odmienienie wyglądu danego mebla. Wystarczy tylko naciągnąć materiał na mebel. W naszym asortymencie znajdziesz pokrowce różniące się od siebie przede wszystkim materiałem, z którego zostały wykonane, a także kolorem. Oferujemy klasyczne warianty pasujące do aranżacji nowoczesnych i klasycznych oraz te bardziej wyraziste. Mowa tu o pokrowcach niebieskich, czerwonych, żółtych czy nawet różowych. Taki element potrafi nadać charakteru każdej aranżacji, zwłaszcza gdy połączysz go z pokrowcem na krzesła do salonu w takim samym kolorze. Tworzymy produkty na wymiar, dzięki czemu możesz idealnie dopasować wybrany egzemplarz do wymiarów mebli, które znajdują się w danym pomieszczeniu.

Pokrowce na sofy na wymiar

Oferujemy pokrowce na sofy na wymiar, dlatego umożliwiamy idealne dopasowanie danego wariantu do posiadanej kanapy. Wystarczy tylko uzupełnić informacje na temat dokładnych rozmiarów podczas składania zamówienia. Odpowiednio dopasowane, elastyczne pokrowce na sofy pozwalają na uzyskanie eleganckiego efektu bez konieczności zmiany obicia mebla. Zabezpieczają kanapę przed zabrudzeniem i zniszczeniem – wystarczy tylko zdjąć materiał i wyprać go zgodnie z zaleceniami producenta.

Użytkowanie naszych pokrowców na kanapy niesie ze sobą wiele korzyści. Są to między innymi:

 • pełna ochrona tapicerki przed zabrudzeniami i zużyciem,
 • osłona oraz zabezpieczenie mebla przed zwierzętami,
 • możliwość ukrycia plam, przetarć czy innych niedoskonałości,
 • zmiana kolorystyki mebla,
 • uniwersalne i ponadczasowe projekty,
 • łatwe do utrzymania w czystości,
 • atrakcyjne ceny.

Jak wymierzyć siedzisko?

Zanim rozpoczniesz pomiary siedziska, upewnij się, że miejsce między oparciem a siedziskiem jest wystarczające, aby wsunąć pokrowiec. Następnie wymierz powierzchnię siedziska oraz jego grubość. Jeżeli kształt Twojego siedziska jest niestandardowy, czyli inny niż kwadrat lub prostokąt, możemy uszyć niestandardowy pokrowiec na indywidualne zamówienie – w takim przypadku skorzystaj z odpowiedniej aukcji w naszym sklepie.

Jak założyć pokrowiec na sofę?

Zakładanie pokrowca jest niezwykle proste, ale musi być wykonane starannie i prawidłowo, aby optymalnie pełnił on swoje funkcje i nie zaburzał estetyki mebla. Dobrze założona narzuta na sofę zapewnia pełną ochronę przed zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz całkowicie przykrywa siedzisko.

Po wyjęciu z opakowania należy rozłożyć pokrowiec na sofę, aby przymierzyć jego krój do swojego mebla i wybrać odpowiednie narożniki do miejsc wszycia gumek. Po dopasowaniu kształtem pokrowca do siedziska można przejść do naciągania, zakładając pokrowiec na kolejne narożniki siedziska. Należy jak najdokładniej dopasować kształt tkaniny do mebla.

Po całkowitym zakryciu powierzchni mebla upewnij się, że nie są widoczne żadne fałdki czy zagniecenia. Jeżeli zauważysz takowe niedoskonałości, popraw pokrowiec na sofę, napinając materiał blisko tych miejsc nieco mocniej.

Po rozłożeniu i nagięciu pokrowca na sofę będziesz mógł zobaczyć, jak spektakularnie zmienił się wygląd mebla i poczujesz komfort oraz pewność, że tapicerka jest skutecznie zabezpieczona.

Dlaczego warto wybrać pokrowce od Dream House?

W Dream House posiadamy pokrowce na meble wypoczynkowe własnej produkcji, gwarantując zarówno jakość, jak i estetykę wykonania. Dbamy o każdy produkt, aby spełniał wymagania naszych klientów i stanowił dla naszej marki najlepszą reklamę. Na aukcjach kupisz najnowocześniejsze i najtańsze elastyczne pokrowce na kanapy, idealnie dopasowujące się do mebla. Gama dostępnych kolorów i rodzajów materiałów pozwoli każdemu klientowi znaleźć pokrowiec na kanapę do swojego wnętrza. Szyjemy również pokrowce na zamówienie, aby zapewnić meblom optymalną ochronę powierzchni. Zakup elastycznego pokrowca na narożnik w Dream House to nadanie nowego życia starym wysłużonym siedziskom i perfekcyjna oraz trwała ochrona Twoich mebli. Jesteśmy specjalistami w produkcji wysokogatunkowych, odpornych pokrowców na meble wyprodukowanych w całości w Polsce. Jeżeli chcesz dodać stylu wystrojowi swojego salonu, nie zastanawiaj się dwa razy i poznaj nasze nowoczesne i designerskie pokrowce na siedziska kanap w najmodniejszych kolorach.